Yardım

SİPARİŞ

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişim neden onaylanmadı? Ne yapmalıyım?

Siparişleriniz ilgili banka tarafından onaylanmaktadır. Kredi kartı bakiyeniz yetersiz veya internetten alışverişe kapalı ise, farklı bir kredi kartı ile bir deneme daha yapabilir veya bankanız ile irtibata geçebilirsiniz. Bankanız tarafından yapılan olası güvenlik sorgulamaları için bankanızdaki kayıtlarda güncel telefon numaralarınızın olması teslimat sürecini hızlandıracaktır.

Bu durum, bankanızın onay kriterleri, kredi kartı limitiniz ve bankanızın güvenlik kurallarıyla ilgilidir. Konuyla ilgili bankanıza ulaşmak için aşağıdaki Çağrı Merkezi numaralarından faydalanabilirsiniz.

Akbank 444 2525

Yapı Kredi Bankası 444 0444

Garanti Bankası 444 0333

İş Bankası 444 0202

FinansBank 444 0900

HSBC 444 0111

Siparişim neden hala tedarik edilmedi?

Siparişinizdeki ürünlerin tedarik aşamasında problem yaşanması durumunda ürün ve süreçle ilgili sistemimizde kayıtlı e-mail adresiniz aracılığıyla bilgilendirme yapılmaktadır.

Ürün tedariğinde yaşanan sorun, ürünün tedarikçi stoğunda olmamasından kaynaklanmaktadır. Hedefimizse tedariğin en kısa zamanda yapılmasıdır.

Siparişim kargoda kaybolursa ne yapmalıyım?

Çağrı Merkezi'mizi (0258 213 13 63) arayarak veya iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Yurt dışına sipariş verebilir miyim?

Şimdilik sadece Türkiye sınırları içinde teslimat yapılabilmektedir.

Duyuru ve kampanyalardan haberdar olabilir miyim?

Ana sayfamızın en altında yer alan Kampanya Habercisi'ne e-mail adresinizle katılabilirsiniz.

Mağazanız var mı?

Modatshirt.com müşterilerine sadece internet üzerinden hizmet vermektedir.

Siparişimin onayı ile ilgili bir e-mail gelmedi, ne yapmalıyım?

Çağrı Merkezi'mizi (0258 213 13 63) arayarak veya İletişim Formu’na tıklayarak Müşteri Hizmetleri'ne ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır.

Fiyatlarınıza KDV dahil mi?

Ürün fiyatlarına KDV ve ÖTV (Özel Tüketim Vergisi) dahildir. KDV, bandrol veya diğer vergilerdeki değişiklikler ve gelebilecek yeni vergiler fiyatlara aynen yansıtılmaktadır.

Müşteri Satış Sözleşmesi nedir?

Müşteri Satış Sözleşmesi, 4822 no'lu "Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun" gereğince müşteri haklarını tanımlamak ve korumak amacıyla hazırlanmıştır. İlgili kanun gereği internet üzerinden alışveriş yapan müşterilerin bu sözleşmeyi elektronik ortamda onaylaması gerekmektedir. İlgili kanun gereği Müşteri Satış Sözleşmesi onaylanmadan fonefon.com aracılığıyla alışveriş yapılamamaktadır.

Sevk süresinde belirtilen iş günü nasıl hesaplanıyor?

Sitemizde sipariş edilen ürünlerin sevk süreleri iş günü olarak hesaplanmaktadır.

İş gününe hafta sonu günleri Cumartesi-Pazar ve Resmi Tatiller dahil değildir.

 

ÖDEME İŞLEMLERİ

Kredi Kartıyla Ödeme

Kredi kartınızla ödeme yapmak istiyorsanız, kredi kartı sahibinin ismini, kredi kartı numarasını, son kullanma tarihini ve güvenlik kodunu (kredi kartının arka yüzündeki sayıların son 3 rakamı) yazarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Yabancı kredi kartları geçerli mi?

Yabancı kredi kartları geçerli değildir.

Banka Havalesi ile Ödeme

Banka havalesi veya yapacağınız EFT için, alıcı ismini Balkan Bulduk olarak belirtip, işlem açıklamasında mutlaka sipariş numaranızı yazmanız gerekmektedir.

Finans Bank:
IBAN: TR85 0011 1000 0000 0041 1866 33 

 

Güvenlik

Bicakburada.com'da kişisel bilgileriniz hem online, hem de offline durumdayken koruma altındadır. Üyelik ve sipariş işlemlerinizi gerçekleştirirken verdiğiniz bilgiler, SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır. Müşteri bilgileri üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket ediliyor.

Sitemizdeki işlemlerinizle ilgili tüm bilgiler şifrelenerek korunuyor. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimatlar doğrultusunda kullanılıyor. Üçüncü kişilere gösterilmiyor, devredilmiyor ve sadece bankanıza iletiliyor.

Çağrı Merkezi : 0258 213 13 63

Sıkça Sorulan Sorular

modatshirt.com, alışverişlerimde kredi kartı güvenliğimi nasıl sağlıyor?

Modatshirt.com, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcılarını kullanmaktadır.

Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar bulunmaktadır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görüntülenemeyeceğinin işaretidir.

Modatshirt.com kişisel bilgileri, kart numarası ve şifreleri kayıt edip, saklamamaktadır. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerinizi yeniden girmenizin nedeni budur.

Siparişim neden ödeme kontrol sürecinde bekliyor?

Güvenlik amacıyla, kredi kartınızla ödeme yapacağınız siparişleriniz için banka onayı gerekmektedir. Banka tarafından verilen sipariş onayı sistemimize düştüğünde, siparişiniz hazırlanarak kargoya teslim edilmektedir.

Ödemem onaylandı mı?

Ödemeniz onaylandığında e-mail yoluyla hemen bilgilendirme yapılmaktadır.

Banka onayı nedir, banka kontrolleri nasıl gerçekleştirilir?

Kredi kartınız ile yapılan bazı riskli siparişlerde, alışveriş güvenliğinizin en yüksek seviyede tutulması amacıyla bankanız tarafından gerekli kontroller yapılmaktadır. Bankanız, kayıtlı bilgilerinizi kontrol ederek, kimi zaman sizi arayarak sipariş teyidi almaktadır. Bu sebeple, bankada bulunan bilgilerinizin güncel olması çok önemlidir. Telefon ve adres bilgilerinizin güncel olmaması durumunda, banka siparişinizi teyit edemeyeceğinden, siparişinizi gönderememekteyiz. Bankadaki bilgilerinizin güncel olması, sürecin hızlanmasına da yardımcı olacaktır. Bilgileriniz güncel değilse, bankanızın Çağrı Merkezi'ni veya ilgili birimini arayarak bilgilerinizin güncel olmasını sağlayıp, konuyla ilgili bize e-mail gönderirseniz, bankanızla tekrar görüşüp siparişinizin onay sürecini hızlandırmaktayız.

Kapıda ödeme seçeneği var mı?

Kapıda ödeme seçeneğimiz mevcuttur.

 

 

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Modatshirt.com üzerinden yaptığınız alışveriş ve işlemleriniz hakkında bilgi almak ya da öneride, bildirimde bulunmak için, Modatshirt Müşteri Hizmetleri daima hizmetinizde!

Sıkça Sorulan Sorular

Sipariş verirken sorun yaşadım. Kime nasıl iletmeliyim?

Çağrı Merkezi'mizi (0258 213 13 63) arayarak veya İletişim Formu üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

İletişim

İstek, öneri ve şikayetleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0(258) 213 13 63

Adres: Merkez Ofis: Çamlaraltı Mahallesi Çamlık Caddesi No:58/2 DENİZLİ

E-Posta: iletisim@modatshirt.com