Özel Baskı

Arkadaş grubunuz, iş arkadaşlarınız ya da proje ekibiniz için hiç fark etmez istediğiniz model ve baskı tekniğini 1. kalite ürünlere uygulayarak sizlerin hizmetine sunuyoruz. İster yazı, ister baskı hiç fark etmez en yüksek kalitede baskılı bayan tişört, el yapımı bayan tişört, el yapımı erkek tişört, yakalı erkek tişörtbaskılı erkek tişört istediğiniz tişörtleri 3-4 gün içerisinde size ulaştırıyoruz. 30x40 cm ebatlarına kadar baskı boyutunu yükseltme seçeneğini sizlere sunarken baskı kalitesinde de en ufak bir düşüş yaşamamanızı sağlıyoruz.

Doğum günü organizasyonlarını ya da düzenlediğiniz partileri daha da eğlenceli hale getirmek mi istiyorsunuz? Fotoğraf ya da yazı olarak tasarladığınız tişört tasarımlarınızı partidekilerle paylaşarak artık bu mümkün. İstediğiniz tasarımları istediğiniz adetlerde, çok uygun fiyata sizler için hazırlayan Moda Tshirt ekibi artık en büyük yardımcınız.

Okuldan mezuniyetiniz yaklaştı ve arkadaşlarınıza yıllar sonra bile baktığında sizi, beraber yaşadığınız anıları hatırlatacak bir hediye vermek mi istiyorsunuz? İster okulunuzun bir fotoğrafı ister bölümünüzle alakalı eğlenceli tasarımları artık sizler için en kaliteli şekilde hazırlayan Moda Tshirt ekibi var.

İşyerinizde, çalışma ekibinize firmanızın logosu olan tişörtler yaptırmak isterseniz de yine en büyük yardımcınız Moda Tshirt ailesi olacaktır. İster firmanızın logosu isterseniz eklemek istediğiniz yazılarla firmanıza ait çok farklı tasarımlarda kaliteli tshirtler yaptırabilirsiniz.